Princess Libby - Tea Party 1.0.1 (ios)

Princess Libby - Tea Party

Princess Libby - Tea Party
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Küçük kızlar için hazırlanmış bir prensesçilik oynama ve çay partisi düzenleme oyunu.

Prenses Libby bugün asilzadelerin buluştuğu bir çay partisi düzenleyecek ve çay içecek kadar asil olan herkes bu pembe pırıltılarla bezenmiş partiye davetli. Çay ne kadar enteresan bir şey değil mi? Türkiye'de yiğit ocağının şerbeti olan bu içecek başka ülkelerde asillerin kibarca höpürdettiği bir nezaket kümkümesine dönüşüyor. Neticede bunu da tercih eden insan çok ama işte zevklerin ve renklerin dünyası.

Bu kez de insanları çaya davet ederken yanında bir sürü çörek ve kurabiye de olacak. Bunların bağlamında oyun size yemeli içmeli bir sürü mini oyun sunuyor. Çay partisi için olması gerektiğini düşündüğünüz bir dekor varsa bunu elbette siz seçiyorsunuz ama oyun içerisinde sunulmuş birçok detay uygulama içi satın alma seçenekleriyle sizden para yolmaya çalışacaktır. Bu oyun muhtemelen ufak kız çocukları hariç kimsenin ilgisini çekmeyecektir.

iPhone ve Pad cihazlarında çalışan Princess Libby - Tea Party tamaman ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir çay partisi oyunu ama uygulama içi satın alma seçeneklerini karşınıza tuzak gibi dizmiş bulacaksınız. Bu nedenle çocuğunuza mobil cihazı teslim ederken interneti kapatmanızı öneririz.

YORUMLAR