Puzzle & Shuffle

Puzzle & Shuffle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puzzle & Shuffle, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yapboz oyunu.

Puzzle & Shuffle, iPhone ve iPad cihazlarımız üzeinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun yapboz meraklılarının ilgisini çekecek türden bir atmosfere sahip.

Oyun son derece basit bir altyapı üzerine kurulu. Zaten aynı klasmanda yer alan birçok oyun bu çizgide ilerliyor. Bu yüzden göze batan ve oyuncuyu rahatsız eden türden bir kalite düşüklüğü mevcut değil.

Puzzle & Shuffle'daki temel amacımız parçalara bölünmüş ve karmaşık bir şekilde sunulmuş resimleri düzgün bir şekle sokmak. Bunu gerçekleştirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Parçaları boş yerlere sürükleyip yerlerini değiştirebiliyoruz.

Oyundaki zorluk seviyesi tamamen kullanıcının beklentilerine bırakılıyor. Boyutu ve maksimum hamle sayısını biz belirliyoruz. Maksimum hamle sayısı, bulmacayı çözene kadar yapabileceğimiz hareketi belirliyor. Dolayısıyla biraz antrenman yapmadan çok düşük hamle sayılarını seçmenizi tavsiye etmiyoruz. Küçük boyut ve yüksek hamle sayılarıyla başlayarak oyuna alıştıktan sonra daha zor seviyelere geçebilirsiniz.

Her yaştan oyunseverin büyük bir beğeniyle oynayacağına inandığım Puzzle & Shuffle, yapboz türü oyunlar oynamaktan keyif alanların kısa sürede favorileri arasına girecektir.

YORUMLAR