Raccoon Pizza Rush 1.0.6 (ios)

Raccoon Pizza Rush

Raccoon Pizza Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Raccoon Pizza Rush mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Raccoon Pizza Rush heyecanlı bir oyun yapısını renkli bir görünümle birleştiren bir mobil karşıdan karşıya geçme oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir pizza dağıtım oyunu olan Raccoon Pizza Rush'da şehrin en büyük pizza dükkanına sahip olabilmek için çalışmaktayız. New York şehrinde açtığımız dükkan ile bu kalabalık şehirde başarı yakalayabilmek için müşterilerimize en iyi ve en hızlı şekilde hizmet sunmamız gerekiyor. Bunun yolu da pizzaları soğumadan zamanında müşterilerimize yetiştirmek.

Raccoon Pizza Rush'da karşımıza çıkan mücadele yoğun trafiğe sahip yollardan karşıya geçmek. Geniş caddelerde aynı anda birden fazla araç yüksek hızla yol alıyor, bizim de karşıya geçebilmemiz için doğru anı yakalamamız ve reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor. Bu işi başarıyla gerçekleştirdikçe para kazanıyor ve dükkanımızı büyütüyoruz. Ayrıca yeni pizza dağıtım kahramanlarının da kilidini açabiliyoruz.Oyun boyunca sokak hayvanlarını yoldan kurtararak ek para kazanabilmemiz de mümkün.

Raccoon Pizza Rush her yaştan oyun severe hitap eden bir oyun.

YORUMLAR