Ramazan 2013

Ramazan 2013
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ramazan ayında ihtiyaç duyduğunuz sahur ve iftar saatlerini bu uygulamayı kullanarak en kolay şekilde takip edebilirsiniz.

Mübarek Ramazan ayında oruçlarımızı tutarken artık teknolojinin nimetlerinden de faydalandığımız malum. Özellikle iftar ve imsak vakitlerini doğru şekilde bilebilmemiz için onlarca farklı uygulama mobil uygulama marketlerinde yerini aldı. Bunlardan bir tanesi de iPhone ve iPad'ler için hazırlanan Ramazan 2013 uygulaması ve içerisinde bulunan özellikler sayesinde iftardan önce hazırlanmanıza da imkan tanıyor.

Uygulamanın ilk bölümü her gün şehirlere göre tüm ezan vakitlerini size sunuyor. İftar ve sahur vakitlerini ise özel olarak turuncu içerisinde belirterek daha kolay ayırt etmenize yardımcı oluyor. Ayrıca uygulamanın sahip olduğu alarm özelliği sayesinde iftardan öncesine alarm kurabiliyor ve daha ezan okunmadan hazırlık yapabilmek için bu alarm biraz daha erken çalıyor.

Genel olarak bulunduğunuz şehri kendisi tespit eden uygulama aynı zamanda içerisindeki sayaç sayesinde iftara kaç dakika kaldığını merak edenler için de bir kronometre sunmuş oluyor. En büyük Ramazan ihtiyacınızın sahur ve iftar vakitleri olduğunu düşünürseniz uygulamayı denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR