Ready Steady Bang 1.5 (ios)

Ready Steady Bang

1.5
Ready Steady Bang
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz düello oyunudur.

Android versiyonu ücretsiz olan Ready Steady Bang, iOS cihazlarınıza cüzi bir miktar para karşılığında indirip oynanabiliyor. Fakat bu oyuna verdiğiniz paraya değeceğinden emin olabilirsiniz.

Ready Steady Bang, eğlenceli, basit ve sade bir düello oyunu. El becerilerinize ve reflekslerinize dayanan bu oyunda amacınız rakibinizi düelloda yenmek. Bunun için rakibinizle karşı karşıya geliyor ve start verilmesini bekliyorsunuz. Bang dediği anda da ateş etmeniz ve rakibinizden hızlı olmanız gerekiyor.

Oyunda her kovboyla 5 kere karşı karşıya geliyorsunuz ve kazandığınız tur sayısına göre bir puan alıyorsunuz ve buna göre en iyi puanı alan o turu kazanmış oluyor. 10 adet kovboy ve kilidini açtırabileceğiniz 31 adet benzersiz kovboy ölümü mevcut. Bunları da daha sonra galerinizden izleyebiliyorsunuz.

Oyunun grafikleri sade ve basit olsa da, bir oyunun başarılı olmak için illa 3D veya canlı renklere sahip olmak zorunda olmadığını kanıtlıyor. Eğlenceli animasyonları ve basit oyun fiziğiyle de sizi kendine bağlıyor.

Eğer siz de iOS cihazınızda vakit geçirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Ready Steady Bang'i indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR