Real Cars Driving

Real Cars Driving
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Cars Driving zengin içeriğiyle dikkat çekiyor ve oyunseverlere eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.

Real Cars Driving araba yarışı meraklılarını hedef alan bir yapım. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Real Cars Driving zengin içeriğiyle dikkat çekiyor ve araba yarışı oyunlarından hoşlananlara keyifli bir deneyim vaat ediyor.

Hem iPad hem de iPhone cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyunda 6 farklı yarış pisti bulunmakta. Zengin çeşitlilik oyunu tekdüzelikten uzakta tutuyor ve çabuk tüketilmesine engel oluyor. Rakiplerimizle boy ölçüşebilmek için seçebileceğimiz 8 farklı araba bulunmakta. Bu arabaların her biri farklı özelliklere sahip. Kendi stilinize en uygun olanı seçip yarışa başlayabilirsiniz. Bu noktada araçlarınızı kendi zevkinize göre yeniden boyayabilir ve daha kişisel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de yeni başlayanlar için tutorial bölüme sahip olması. Bu bölüm yeni başlayanların yarış becerilerini geliştirmek için düşünülmüş iyi bir ayrıntı. Kolay kontrollerin ve kaliteli grafiklerin de eklenmesiyle oyun gerçekten iyi bir hal alıyor ve mutlaka denenmesi gereken yarış oyunları arasına giriyor.