Recontact: Istanbul 1.0.0 (ios)

Recontact: Istanbul

Recontact: Istanbul
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Recontact: Istanbul, gerçek kamera göüntülerinde tanımlanan şüphelileri bulmanız gereken eğlenceli ve heyecanlı bir iOS bulmaca oyunu.

Recontact: Istanbul, yeni ve farklı bir videolu bulmaca oyunu oynamaya hazırsanız satın alarak oynamanız gereken oyunlardan bir tanesi. iPhone ve iPad için olan bu sürümünde amacınız ise tanımlanan şüpheli kişileri kamera görüntülerinden tespit ederek bulmak.

İstanbul'un en popüler sokak ve meydanlarından alınan kamera görüntüleri eşliğinde oynayacağınız oyunda belirtilen şüphelileri yakalayabilmenizi için yeterince dikkatli olmanız gerkeiyor. Çünkü kamera görüntülerinde de göreceğiniz üzere çok fazla kişi geçiyor olacak ve tek bir kişiyi tespit etmek oldukça zor.

Bu tür Türk yapımı oyunlara çok aşina olmadığımız için kaliteli bir yapım ortaya çıktığında normalden daha fazla sevinip, daha hevesle oynuyoruz. Oyunu tüm iPhone ve iPad severlere tavsiye ederim. Fakat tek negatif yönü olarak da ücretli olması. Yani oynayabilmek için satın almanız gerekiyor.

Yeterince dikkatli olduğunu düşünen iOS kullanıcılarının kendini deneyebileceği oyunda bir İstanbul macerasına çıkmaya hazırsanız satın alarak hemen denemelisiniz.

YORUMLAR