Red Bit Escape 1.1 (ios)

Red Bit Escape

1.1
Red Bit Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Red Bit Escape, iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz en zor, sinir edici refleks oyunu.

Red Bit Escape, iOS tabanlı iPhone ve iPad cihazınızda boş zamanlarınızda oynarken keyif alacağınızı düşündüğüm bir beceri oyunu. Ücretsiz olarak indirebilen, satın alım sunmayan oyunda 1 saniye ile arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz. Bu derece zorlu bir oyun.

Görsel açıdan çok zayıf olan oyun oynanış olarak oldukça zor ve her defasında biraz daha yüksek puan yapmak adına baştan başlayacağınız bir beceri oyunu olarak özetleyebileceğim Red Hit Escape oyununda renkli bir karenin kontrolünü ele alıyorsunuz. Amacınız üzerinize doğrudan gelen diğer karelerden olabildiğince uzun süre kaçmak. Kulağa oldukça basit gelse de oyun çok ufak bir alanda geçtiğinden işiniz oldukça zor. Oyun alanının darlığı yetmezmiş gibi üzerinize tam dört adet kare geliyor ve hepsi farklı noktalardan çıkış yapıyor. Bunlardan kaçmak ise harika refleksler istiyor.

Hem tablet hem de telefonda rahat bir oynanış sunan ultra zor beceri oyununda ilk oynanış hüsranla sonuçlanıyor. 5 saniye gibi oldukça kısa bir süre yaparsanız şaşırmayın; yalnız değilsiniz. Oyuna ısındığınızda ise bu süreyi geçeceğinize eminim ancak yine de en iyiler listesine bakmamanızı öneririm.

Saniyelerin önem kazandığı oyunda renkli kareyi hareket ettirmek, mavilerden kaçmak için parmağınızı sürüklemek dışında bir şey yapmanız gerekmiyor. Ancak karenin üzerine dokunmak zorunda olmamız, ekranın herhangi bir noktasına basılarak kontrol edilmemesi görüş açısını kapattığından zor oyun daha da zor oluyor. Kontrol biçimi dışında oyunu genel olarak beğendim. Yeterince sinir bozuyor.

YORUMLAR