RESCUE: Heroes in Action 1.1.5 (ios)

RESCUE: Heroes in Action

RESCUE: Heroes in Action
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RESCUE: Heroes in Action bolca heyecan içeren bir itfaiyecilik oyunudur

RESCUE: Heroes in Action oyunculara bir itfaiyeci olabilme ve tehlike dolu yangın söndürme görevlerine katılabilme imkanı veren bir itfaiye oyunu.

iOS işletim sistemini kulanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan RESCUE: Heroes in Action hayatını başka insanların hayatını kurtarmak için tehlikeye atan kahramanların hikayesi konu alınıyor. RESCUE: Heroes in Action'da bir itfaiyecinin günlük yaşamına tanık oluyoruz. Oyunda gelen yangın alarmlarına en kısa sürede yanıt vererek olay mahaline ulaşmamız ve alevler arasına sıkışmış insanları yangınlardan kurtarmamız gerekiyor.

RESCUE: Heroes in Action'da kendimize farklı itfaiyecilerden oluşan bir kurtarma timi oluşturuyoruz ve yardım çağrılarına cevap veriyoruz. Kimi zaman alevler içinde kalan bir eve kimi zaman da bir trafik kazası sonucu çıkan yangına müdahale edebiliyoruz. Oyunda görevleri tamamladıkça daha zorlu görevler karşımıza çıkıyor. Bu yeni zor görevleri tamamlayabilmek için ise itfaiyecilerimizin kullandığı üniformaları, ekipmanları, itfaiye aracımızın su tankını geliştirmemiz gerekiyor. Yangın hortumumuz gibi ekipmanları geliştirdiğimizde daha uzun mesafelere müdahale edebiliyoruz.

RESCUE: Heroes in Action kolay kontrollerle oynanabilen bir iPhone itfaiye oyunu. Oyunun grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR