Restaurant Island 23.0.0 (ios)

Restaurant Island

Restaurant Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Restaurant Island, iPhone ve iPad'inizde tek başınıza ve arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz bir restoran kurma ve işletme oyunu.

Restaurant Island, klasik restoran işletme oyunlarından sıkıldıysanız iPhone ve iPad’inize indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunu. Facebook entegrasyonu sayesinde çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla da birlikte oynayabileceğiniz restoran kurma ve işletme oyununda ücretsiz ve ufak boyutlu.

Restaurant Island, oynanış olarak benzerlerinden oldukça farklı olması ile öne çıkıyor. Hızlı olmanın aksine oldukça yavaş ilerleyen oyunda saldırı sonucunda yerle bir olan restoranımızı yeniden canlandırmaya çalışıyoruz. Restoranı sıfırdan kurmak ve tekrar şehrin en gözde restoranı olmaya çalışmak ise oldukça zor. Her şeye sıfırdan başlıyor ve başlangıçta sadece omlet, cheeseburger, tost, cheesecake gibi basit tatları restoranımıza dahil edebiliyoruz. Müşterilerimizin aradığı tatları sunarak daha da büyüyor ve diğer restoranlarımızı açmaya başlıyoruz.

İnternet bağlantısına ihtiyaç duymayan nadir simülasyon oyunları arasında yer alan Restaurant Island, basit ancak zevkli bir oynanış sunuyor. Restoranları bize verilen alan içerisinde dilediğimiz bir yere kurabiliyoruz. Restoran kurmak için tek yapmamız gereken kurulacağı alanı seçmek ve yeşil olduğunda dokunmak. Bunun dışında restoranın dışında da bir çalışma yapmamız gerektiğinde ekranı kaydırıyor ve aynı işlemleri yapıyoruz.

Restaurant Island Özellikleri:

  • 2 ücretsiz mini oyun
  • Leziz yemek ve menüler hazırlama
  • Restoranı çok sayıda süslemeyle dekore etme
  • Ödüllü görevler
  • Arkadaş ve ailenizle paylaşabileceğiniz her gün ücretsiz hediyeler

YORUMLAR