Ring Mania

Ring Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ring Mania, su altında kayıp yüzükleri bulup toplamaya çalıştığınız bir macera oyunu.

Ring Mania, su altı dünyasına hayran kalan her yaştan oyuncunun ilgisini çekeceğini düşündüğüm bir macera oyunu. iOS platformunda da ücretsiz olan oyunda okyanusun dibine dalarak kayıp yüzükleri bulmaya çalışıyoruz. Rengarenk yüzükleri bulmakla yetinmeyip büyülü çubuğa iliştirmeye çalışıyoruz.

Küçük ekranlı iPhone’da da rahatlıkla oynanabilen su altı macera oyununda bölüm bölüm ilerliyoruz. Kolaydan zora doğru ilerleyen 50 bölüm boyunca okyanusun dibinde yüzükleri bulup sihirli çubuğa toplamakla uğraşıyoruz.

Yüzükleri çubuğa toplamak için ekranın yanlarındaki düğmeleri kullanıyoruz. Bu noktada kolay bir oyun algısı uyandırsa da yüzükleri hassas bir şekilde kontrol etmemiz gerekiyor. Yüzükleri toplarken bir yandan da süre işlediğinden dikkatli olmanın yanı sıra çabuk ta olmak önemli.

Oyunda farklı modlar da yer alıyor. Siyah yüzükler modunda ahtapotun zehrini taşıyan yüzükleri almadan ilerlerken, Gizli Yüzükler modunda şeffaf yüzükleri toplamaya çalışıyor, Kara Delikler modunda yüzükleri ele geçirip toplanamayacak küçük yüzüklere çeviriyoruz.

YORUMLAR