Rio 2016 Olympic Games

Rio 2016 Olympic Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rio 2016 Olympic Games, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz olimpiyat oyunları arasında.

Rio 2016 Olympic Games, Rio de Janeiro’da düzenlenecek 2016 Yaz Olimpiyatları coşkusunu mobil platforma taşıyor. iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip 6 spor dalında ülkemize altın madalyayı kazandırmayı hedeflediğimiz oyunda kazandığımız her maç sonrasında seviye atlıyor, daha güçlü rakiplerle karşılaşıyoruz.

iOS cihazlarda ücretsiz oynanabilir en iyi olimpiyat oyunlarından biri diyebileceğim Rio 2016 Olympic Games’de futbol, basketbol, atıcılık, okçuluk, masa tenisi ve tenis maçlarına çıkabiliyoruz. Tüm spor dallarında mümkün olduğunca tepe noktaya çıkmaya çalışıyoruz. Yenilme lüksümüzün olmadığını söylememe gerek yok sanırım.

Göze hoş gelen görseller sunan olimpiyat oyununda hangi spor dalını seçersek seçelim sporcumuzun kontrolünü sağlamak için basit kaydırma hareketlerini uyguluyoruz. Tabii ki oynadıkça zorluk düzeyinin artmasıyla basit kontroller yerini aslında ustalaşma isteyen kontrollere bırakıyor. Bu noktada oyunun küçük ekranlı telefonda da rahatlıkla oynanabildiğini belirtmem gerek.