Rise of the Blobs 4.0 (ios)

Rise of the Blobs

4.0
Rise of the Blobs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Elifcan Mehekli Çakmak
Elifcan Mehekli Çakmak -
YORUM YAZ

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz beceri oyunudur.

iOS cihazlarınızda oynamak için eğlenceli ve renkli bir beceri oyunu arıyorsanız Rise of the Blobs'ı sevebilirsiniz. Bubble Witch Saga ve tetris karışımı bir oyun olarak tanımlayabileceğimiz oyunda iki tarzdan da bazı elementler var. Bu yüzden de orijinal bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Oyunda ortada silindir şeklinde bir sütun var ve siz bu sütün döndürebiliyorsunuz. Aynı anda yukarıdan değişik renklerde jölemsi kütleler düşüyor ve siz de bunlardan aynı renkli olanların bir araya gelmelerini sağlamakla yükümlüsünüz.

Fakat dikkatli olmalısınız çünkü eğer siz patlatamadan yukarıya ulaşırsa, aynı tetris gibi, yenilmiş oluyorsunuz. Ne kadar çok zincirleme reaksiyon yaratırsanız bu risk azalıyor ve daha fazla puan topluyorsunuz. Topladığınız puanlarla da ekstra elementleri açtırabiliyorsunuz.

3D grafikleri ve renkli elementleri ile dikkat çeken oyunda Facebook ile bağlanabilir, arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz. Verilen görevleri tamamlayabilir ve hediyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca zorlandığınız anlarda güçlendiricileri kullanabilir, böylece bölümleri geçebilirsiniz.

Eğer birden çok cihazda oynuyorsanız, oyun bütün cihazlarınızla senkronize olur ve böylece kaldığınız yerden de devam edebilirsiniz. Kısacası, bağımlılık yapıcı bu eğlenceli oyunu herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR