Risky Rescue 1.0 (ios)

Risky Rescue

1.0
Risky Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Risky Rescue'da zorlu bölümlerde helikopterimizi kullanarak insanlara yardım etmeye çalışıyoruz.

Risky Rescue, kontrolümüze verilen helikopter vasıtasıyla yardıma ihtiyacı olan kazazedelere müdahale etmeye çalıştığımız zorlu bir beceri oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde oynayabiliyoruz.

Oyundaki tek amacımız insanları kurtarmak değil. Görevimiz esnasında helikopterimize birçok saldırı yapılıyor. Füzelerden, vinçlerden, balonlardan ve diğer uçaklardan hızlı hamleler ile kaçmamız gerekiyor. Aksi halde helikopterimiz zarar görebilir ve görevi başarısızlıkla sonlandırabiliriz. Bu durumda baştan başlamamız gerekiyor.

Risky Rescue'da 50'den fazla bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin zorluk seviyeleri kolaydan zora gidecek çekilde tasarlanmış. İlk birkaç bölüm kolay olsa da ilerledikçe işin rengi tamamiyle dğeişiyor. Her bölümde yeni engeller ve daha fazla kurtarılacak kişi ekleniyor. Oyunda ilerledikçe yeni helikopterler açılıyor. Bu helikopterlerin her birine ekstra zırh ve farklı özellikle katabiliyoruz. Bu sayede bölümlerdeki tehlikelere daha kolay karşı koyabiliyoruz.

Oyunun kontrollerini son derece başarılı bulduk. Helikopteri zorlanmadan yönetebiliyoruz. Grafiklerin biraz daha olmasını isterdik. Birkaç ihtişamlı animasyon ve patlama efekti oyunun genel kalitesine epey olumlu katkıda bulunabilirdi.

YORUMLAR