Rocket Cars 1.0 (ios)

Rocket Cars

1.0
Rocket Cars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rocket Cars mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Rocket Cars oldukça akıcı ve heyecanlı bir oynanışa sahip olan bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Rocket Cars'da yarış arabamızı seçerek yarışmaya başlıyoruz ve rakiplerimizi geçerek bitiş çizgisinden ilk geçen yarışçı olmak için mücadele veriyoruz. Oyunda bize sadece arabaları kullanabilmenin yanında otobüsler, 4 çeker jipler ve kamyonlar gibi farklı araçları da kullanabilme imkanı veriliyor. Oyunda kullanabileceğimiz araçlar 5 kategori altında toplanmış. Bu araçları yarışlardan kazanacağımız altınlarla satın alabilmekteyiz.

Rocket Cars'da yaptığımız yarışlarda nitro kullanarak aracımızı yüksek hızlara çıkarabilmekteyiz. Ayrıca yarış pistleri bolca rampa ve üzerinden geçtiğimizde bizi yükseğe fırlatan platform ile donatılmış. Bunun yanında yol üzerinden bize geçici avantaj sağlayacak bonuslar da toplayabiliyoruz. Kimi yarışlarda yol üzerinden altınları toplarken kimi zaman saatleri tolayarak yarış süresinin bitmesini önlemeye çalışıyoruz.

Rocket Cars'ın grafikleri çok yüksek kaliteli olmasa da genel olarak temiz görünüyor ve oyun hızlı bir şekilde çalışıyor. Oyunu tek parmağınızla oynayabilmektesiniz. Yediden yetmişe her yaştan oyuncuya hitap eden Rocket Cars eğer yarış oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR