Rumble Stars Soccer 1.0.3 (ios)

Rumble Stars Soccer

Rumble Stars Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BADLAND'in yapımcılarından harika bir online futbol oyunu

Rumble Stars Soccer, ilk once iOS platformuna çıkış yapan online futbol oyunu. Ödüllü macera oyunu BADLAND’in yapımcıları tarafından hazırlanan futbol oyununda dünyanın dört bir yanından oyuncularla gerçek zamanlı kapışıyoruz. Çizgi filmden çıkıp gelmiş hayvanları oyuncu olarak karşımıza çıkaran yapım, görsel şölen yaşatıyor.

Lisanslı oyuncular yerine animasyon filmlerden kopup gelmiş hayvanların yer aldığı multiplayer futbol oyunu Rumble Stars Soccer, BADLAND’in geliştiricileri Frogmind tarafından hazırlanmış ve gerek görsel gerekse de oynanış tarafında kalitesini ortaya koyuyor. Sürükle - bırak kontrol sistemine sahip olmasıyla iPhone’da da iPad’de de keyifli oynanış sunan futbol oyununda takımımızı toplayıp lig mücadelesine giriyoruz. Kulüplere katılma, diğer futbol severlerle sohbet etme hatta birlikte sıralamada yükselme şansına sahibiz. Dilerseniz Rumble Stars TV üzerinden en iyi oyuncuları izleyerek yeni taktikler öğrenebiliyorsunuz.

Oyunda geliştirilebilir birçok hayvan oyuncu yer alıyor. Öğretici aşamasında oyunun en iyi 6 oyuncusuyla tanışıyoruz. Striker Tiger, Bomber Hen, Lazy Panda, Loyal Dog, Raging Bull ve Mr. Fire başlangıçta gördüğümüz oyuncular arasında. Hepsinin sahadaki rolü farklı. Örneğin; Striker Tiger, gol kaçırmayan harika bir forvet. Bomber Hen, yakındaki rakiplere zarar vererek savunmaya yardımcı oluyor. Lazy Panda, güçlü vuruşlara sahip. Rakip takımın oyuncuları kalenize geldiğinde atağı kesmek için Raging Bull devreye giriyor. Mr. Fire, rakip oyuncuların dayanma gücünü alt üst ediyor.

Rumble Stars Soccer Özellikleri:

  • Arkadaşlarınıza ve dünya genelinde oyunculara karşı gerçek zamanlı oynayın.
  • Epik karakterler ve benzersiz fizik tabanlı oynanış
  • Akıllı kombolar yaparak rakibinizi şaşırtın.
  • Rüya takımınızı kurun ve yeni oyuncuları takımınıza dahil edin.
  • Zirveye yükselmek için mücadele edin.
  • Kulüplere katılın.
  • Kulüp arkadaşlarınızla özel maçlar düzenleyin.

YORUMLAR