Run Bird Run 1.2 (ios)

Run Bird Run

1.2
Run Bird Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Run Bird Run, iOS cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

Run Bird Run, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabilecğeimiz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Beceri oyunlarıyla ünlü Ketchapp firması tarafından üretilen bu oyunda ekranın yukarısından düşen kutulardan kaçmaya çalışan bir kuşun kontrolünü ele alıyoruz.

Oyunda tek dokunuş üzerine kurulu bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekrana dokunduğumuzda kuş yön değiştiriyor. Bu şekilde devam ederek düşen tüm kutulardan sakınmamız gerekiyor fakat bunu başarması bir süre sonra güç bir hal alıyor.

Oyunda kutuların nereden düşeceği çizgilerle belirtiliyor. Ancak doğru bir zamanlama ile tüm kutulardan kaçmak mümkün. Oyunda yapmamız gereken tek şey kutulardan kaçmak değil. Aynı zamanda şekerleri de toplamamız gerekiyor.

Grafik olarak bu tarz bir oyundan beklediğimiz kaliteyi sunmakta güçlük çekmeyen Run Bird Run, beceri oyunlarından hoşlanan herkes tarafından denenmesi gerekenler arasında yer alıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulması da oyunun en büyük avantajları arasında.

YORUMLAR