Run Sackboy! Run! 01.12 (ios)

Run Sackboy! Run!

Run Sackboy! Run!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Run Sackboy! Run!

Run Sackboy! Run! her ne kadar sonsuz koşu oyunu olarak sunulsa da diğer sonsuz koşu oyunlarından sıyrılmasını başarıyor. Bugüne kadar çok az oyunda bu denli kaliteli grafiklere ve oyunanış özelliklerine denk geldik. Bizi en çok şaşırtan ise oyunun kaliteli yapısına rağmen tamamen ücretsiz olarak sunulması oldu.

PlayStation’ın efsanevi serilerinden olan LittleBigPlanet’den alınan bez bebeğin maceralarını konu edinen oyunda el yapımı dünyalarda mücadele ediyoruz. Oyunda yer alan dünya modellemeleri gerçekten çok iyi tasarlanmış. Herhangi göze batan olumsuz bir nokta yok.

Tıpkı diğer oyunlarda olduğu gibi Run Sackboy! Run!‘da da kendiliğinden koşan bir karakterimiz var ve her ekrana basışımızda bu karakter zıplıyor. Bu şekilde engelleri geçmeye çalışıyor ve farklı bölümlere serpiştirilmiş olan puanları toplamaya çalışıyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız türden güçlendiricilere sahip olan oyunda bunları toplayarak avantaj elde etmek mümkün.

Genel olarak bir değerlendirme yapmak gerekirse Run Sackboy! Run! çok kaliteli, çok keyifli ve üzerine düşünülmüş bir oyun. Eğer sonsuz koşu oyunlarından keyif alıyorsanız Run Sackboy! Run!‘ı mutlaka deneyin.