Russian Taxi Simulator 3D 1.0.5 (ios)

Russian Taxi Simulator 3D

Russian Taxi Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Russian Taxi Simulator 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Russian Taxi Simulator 3D oyunculara bir taksi kullanabilme imkanı veren bir mobil simülasyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir taksi simülasyonu olan Russian Taxi Simulator 3D'de ana kahramnımız Ivan adlı bir genç. Ivan yeni bir şehre taşındığında bu şehri keşfetmek ister; fakat cebinde parası yoktur. Şehri gezebilmesi için ve biraz da para kazanabilmesi için önündeki en güzel seçenek bir taksi soförü olmasıdır. Biz de oyunda Ivan'ı kontrol ediyoruz ve taksicilik görevini yerine getirmesine yardımcı oluyoruz.

Russian Taxi Simulator 3D'de temel amacımız oyunun geniş haritasını gezerek müşteriler bulmak ve onları istedikleri yerlere götürerek para kazanmak. Oyunda müşterilerimizden para alabilmek için hem hızlı bir şekilde yol almamız hem de yolda kaza yapmamamız gerekiyor. Trafik içerisinde yol alırken kaza yapmamak için büyük özen göstermemiz lazım.

Russian Taxi Simulator 3D'de farklı kamera açılarıyla taksimizi yönetebilmekteyiz. Bu kamera açılarının arasında kokpit kamerasına da yer verilmesi güzel bir özellik. Oyunun grafiklerinin ortalama kalitede olduğunu söyleyebiliriz. Russian Taxi Simulator 3D'de para kazandıkça farklı taksilerin kilidini açabilmeniz mümkün.

YORUMLAR