Samson's Diet

Samson's Diet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Samson’s Diet uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan en güzel sağlıklı beslenme tariflerine ulaşabilirsiniz.

Samson’s Diet uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının en sağlıklı beslenme programlarına ve diyetlere ulaşabilmelerini sağlayan ücretsiz tarif uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulması ve çok kolay kullanılabilen bir yapıya sahip olmasına karşın uygulamadaki tüm tariflerinin dilinin İngilizce olması bazı takipçilerimiz için sıkıntılı olabilir. Ancak terim ve malzeme adlarına alıştıktan sonra pek de korkacak bir şey olmadığını söyleyebilirim.

Uygulamada sağlıklı bir hayat sürebilmek ve formunuzu korumak için hazırlayabileceğiniz yemeklerin tarifleri oldukça ayrıntılı bir şekilde yer alıyor. Tariflerin yanında bu yemekleri nasıl yemeniz gerektiği, birbirlerini tamamlama durumları ve pişirme teknikleri gibi pek çok bilgiye de erişmek mümkün olduğu için tam anlamıyla geniş kapsamlı bir beslenme programı aracı olduğunu söyleyebilirim.

Tariflerin fotoğraflarla süslenmiş olması sayesinde yemek yaparken herhangi bir adımı atlamak da mümkün değil. Ayrıca bu tariflerin şeker ve gluten oranı, vegan, vejeteryan ve süt ürünleri gibi çeşitli filtrelerden geçirilebilmeleri sayesinde tam olarak kendinize uygun bir seçeneği bulabilme şansınızın da arttığı ortada.

Gün içerisindeki tüm öğünlere dair sağlıklı beslenme tariflerini barındıran Samson’s Diet, dilerseniz kendi favorilerinizi oluşturma ve beğendiğiniz tarifleri sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşma opsiyonu da sunuyor. Uygulama içerisindeki tariflerin her ay artmaları ve yenilenmeleri sayesinde devamlı olarak aynı şeyleri pişirmek zorunda da kalmıyorsunuz.

Yeni bir sağlıklı beslenme uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR