Save a Rhino 1.1 (ios)

Save a Rhino

1.1
Save a Rhino
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Save a Rhino sonsuz koşu türünde bir mobil oyun

Save a Rhino, Afrika'daki kaçak avcılığa dikkat çekerken oyunculara eğlenceli bir içerik sunan bir mobil sonsuz koşu oyunu

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Save a Rhino'da nesli tükenmek üzere olan hayvan türlerinin hikayesi konu alınıyor. Her yıl kaçak avcılık nedeniyle binlerce fil ve gergedan öldürülmekte. Kara borsada değerli olan boynuzları için avlanan bu hayvanlar ölüme terkediliyorlar. Eğer durum bu halde devam ederse 5 veya 7 yıl sonra bu hayvanların nesli tükenebilir. İşte Save a Rhino bu duruma dikkat çekiyor ve eğlenirken kaçak avcılıkla mücadele için bağışta bulunmanızı sağlıyor. Uygulama içerisinde yapacağınız satın alım işlemlerinden elde edilen gelirler kaçak avcılıkla mücadele vakıflarına bağışlanıyor.

Save a Rhino'da kaçak avcılık tehlikesini bir gergedan ve filin gözlerinden tecrüb etmekteyiz. Yola çıkarak avcılardan kaçtığımız oyunda sürekli ilerlememiz gerekiyor; yoksa avcılar bize yetişiyor ve bizi ölüme terkediyorlar. Hızımızın düşmemesi için engellere çarpmamaız, enerjimizi koruyabilmemiz için ise yoldaki çiçekleri toplamamız gerkeiyor. Oyunun renkli ve sevimli grafikleri görsel olarak güzel bir deneyim sağlamakta. Oyun müzikleri de oldukça kaliteli.

Eğer basit oynayabileceğiniz sevimli ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız ve eğlenirken nesli tükenen hayvanlara yardım etmek istiyorsanız Save a Rhino'yu kaçırmayın.

YORUMLAR