Save Pinky 2.9 (ios)

Save Pinky

2.9
Save Pinky
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Save Pinky, kontrol edeceğiniz pembe top ile deliklere düşmeden ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemeye çalışacağınız eğlenceli bir iOS oyunu.

Save Pinky, iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği ücretsiz ve çok eğlenceli beceri oyunlarından bir tanesi. Basit bir yapı ile oynanışa sahip olmasına rağmen saatlerce vakit geçirebileceğiniz oyunu oynadıkça daha da bağımlısı oluyorsunuz.

Oyundaki amacınız kontrol edeceğiniz pembe topun parkur üzerindeki deliklere düşmesini engellemek. Bunu sağlamak için ise ya sağa ve sola hareket ediyorsunuz yada ekrana dokunarak deliklerin üzerinden zıplıyorsunuz.

Pembe topun ölmesini engelleyerek gidebildiğiniz son noktaya kadar gitmeniz gereken oyunda, yol üzerindeki kırmızı kalpleri de toplayarak oyunu sürekli oynama şansınız bulunuyor. Eğer kalpleriniz biterse dolana kadar beklemeniz gerekiyor.

Eğer oyunu ücretsiz olarak indirip denedikten sonra beğenirseniz oyun içerisindeki mağazada bulabileceğiniz diğer top ve parkur temalarını alarak farklı top şekilleri ile farklı desenlerde parkurlarda oynamanızı tavsiye ederim.

Renkli ve modern grafiklere sahip olan Save Pinky oyunu son zamanlarda uygulama marketler üzerinde bulabileceğiniz en eğlenceli oyunlardan bir tanesi diyebilirim. Hemen indirerek arkadaşlarınız ile yarışa girebilirsiniz.

YORUMLAR