Saving Alley Cats!

Saving Alley Cats!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Saving Alley Cats, iPhone ve iPad sahiplerinin oynayabileceği eğlenceli ve stres atmayı sağlayan bir iOS atari oyunu.

Saving Alley Cats, iOS mobil cihaz sahibi kişilerin satın alaray oynayabilecekleri özenle hazırlanmış bir atari oyunu. Android versiyonu ücretsiz olmasına rağmen iPhone ve iPad'ler için ücretli olan oyundaki amacınız binadan düşen kedileri yakalayarak en yüksek puanı almak.

Basit oynanış ve oyun yapısına sahip olan Saving Alley Cats, eski atari oyunları tarzında geliştirilmiş. Grafik kalitesi yüksek olmasına rağmen oyun size eski oyunları andırıyor. Eğer 90'lı yıllarda atariler ile büyüyen nesildenseniz, bu oyun oldukça hoşunuza gidecektir. Fakat oyun 7'sinden 70'ine her iPhone ve iPad kullanıcısı için oynanabilir olarak geliştirilmiş.

Komplike bir yanı olmayan oyunda kedileri yakalayıp puan kazanıyorsunuz. Eğer kedileri kaçırırsanız oyun sona eriyor ve puanınız karşınıza geliyor. Kedilerin hiç birini kaçırmadan hepsini kurtarabilir misiniz? Cevabınız evetse sizi oyuna alalım ama oyunda bir sınır olmadığı için gittiğiniz yere kadar gitmeniz gerekiyor. Ayrıca kedileri yakalamaya devam ettikçe, oyunun hızı da artıyor ve daha da zorlaşıyor. Bu sayede bir süre sonra kedileri yakalamak neredeyse imkansız hale geliyor. Bu tür oyunlarda hırs yaptığım için oyunla çok uğraşmadan kısa bir inceleme yaptım. Eğer biraz daha inceleseydim, akşama rekor kırmakla uğraşacaktım.

Ücretsiz olsa çok daha fazla kişi tarafından oynanacağı kesin olan oyunu denemek isterseniz satın alarak hemen indirebiliyorsunuz. Eğer son zamanlarda yeni ve farklı bir oyun arıyorsanız, ayrıca atari oyunlarına ilgi duyuyorsanız, Saving Alley Cats'i mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR