Shapes

Shapes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk yapımı bir eşleştirme oyunu olan Shapes, övgüyü hakkeden bir kaliteye sahip.

Yerli bir yazılımcı ekibi olan ve Muharrem Şenyil ile Deniz İntepe tarafından kurulan Astronot Games, Shapes isimli sade eşleştirme oyunuyla güzel bir girişimde bulunmuş. Minimalist ve sanatsal görselliği oyuna iyi aktaran ikili monokrom bir arayüzde renkli butonlar ve daha da renkli oyun içi semboller kullanarak göze hitap etmeyi başarıyor. Vakit öldürmek isteyen ve çerezlik bir oyun arayan herkes için en ideal seçeneklerden biri olabilecek Shapes, estetiğiyle kullanıcısını tavlamayı başarabilecek amaca yönelik bir tasarıma sahip.

Shapes oynamak istiyorsanız bu oyunu ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz ancak uygulama içi satın alma seçenekleri olduğunu da hatırlatalım. Bu satın almalarla oyun içerisinde size sunulan farklı power up seçeneklerini almanız mümkün. Ne var ki, para ödemek istemeyenler için puan karşılığında reklam izleme gibi bir fonksiyon da mevcut. Facebook arkadaşlarınızı da davet edip onlarla puan yarışına girmeniz mümkün.

Türkiye'de çıkmış olsa da yurt dışına gözünü diken oyun, desteklediği 6 farklı dil ile bu konuda iddialı olduğunu gösteriyor. Genel anlamıyla bana Candy Crush Saga'yı andıran oyun içi mekaniklere sahip olan Shapes, oyunseverleri görsel kalitesiyle tavlayabilecek cinsten bir çalışma. Tamamen amaca yönelik profesyonel bir tasarımın olduğunu oyunu oynar oynamaz anlayacaksınız.

ARTILAR

Reklam ile oyun içi puan kazanma

Göz alıcı grafikler

Başarılı sadelik

EKSİLER

Uygulama içi satın alma