Shoot A Bit

Shoot A Bit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shoot A Bit karşımıza çıkan uzay gemilerini ve bölüm sonu canavarlarını alt etmeye çalıştığımız bir Shoot 'Em Up tarzı oyundur.

Shoot A Bit retro oyunlardan hoşlananlara hitap eden keyifli bir aksiyon oyunu. Eskiden Atari’lerimizde oynadığımız uzay oyunlarına benzeyen yapısıyla dikkat çeken Shoot A Bit nostalji sevenlerin beğenerek oynayacağı bir oyun.

Shoot ‚Em Up oyunları özellikle tablet ekranlarında çok keyifli oluyor. Shoot A Bit de bu durumu kanıtlar nitelikle dinamiklere sahip. Pikselleştirilmiş grafikleri, bu grafik tasarımıyla paralel ilerleyen ses efektleri ve animasyonlar oyundan alınan keyfi artıran detaylar arasında. Oyunda yapmamız gereken şey çok basit: önümüze geleni yok etmek. İlk bölümler görece olarak kolay başlasa da oyun birkaç bölüm sonra gerçek yüzünü göstermeye başlıyor. Özellikle bölünm sonu canavarları tüm savaş kabiliyetimizi sınayacak zorlukta.

Oyunun en ilginç özelliklerinden bir tanesi de tüm gemilerin elle çizilmiş olması. Gerçi modelleme namına pek bir şey yok ama yine de hoş bir özellik. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız upgrade sistemine Shoot A Bit’te de yer verilmiş. Geminizi güçlendirdikçe daha fazla düşmana karşı koyabilecek duruma geliyorsunuz.

Kısaca basit ve eğlenceli yapısı Shoot A Bit’i eğlenceli retro oyunları arasına sokuyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilmesi de en büyük artısı.

YORUMLAR