Simple Habit 2.23 (ios)

Simple Habit

Simple Habit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Simple Habit, iOS işletim sistemi üzerinde kullanılabilen ve günlük beş dakikalık meditasyonlar yapmanıza yarayan bir uygulamadır.

Simple Habit, iPhone ve iPad üzerinde çalışan bir meditasyon uygulamasıdır.

Dünyanın en ünlü üniversitelerinden Harvard'da görevli psikologların yardımıyla hazırlanan Simple Habit, sizin düzeninize uygun meditasyonlar yapmanıza yardımcı oluyor. Fakat bu meditasyonlar, öyle aklınıza geldiği gibi Budist rahiplerin yaptığı şekilde şeyler olmuyor. Duşa girerken ya da uyumadan önce beş dakika boyunca dinlediğiniz bir ses kaydı, sizin başka şeylere odaklanmanızı sağlıyor. Böylece o anlık stresinizden kurtulmanız sağlanıyor.

Simple Habit'in en önemli özelliği stresi azaltmasıyken, uyumanıza ve daha iyi odaklanmanıza da yardımcı oluyor. Eğer odaklanma sorunu yaşıyorsanız, yapacağınız işe başlamadan önce uygulamaya göz atarak, daha iyi performanslar ortaya çıkarmanıza yardım ediyor. Yine uyumadan önce yapacağınız beş dakikalık bir dinleme ile daha derin bir uykuya dalabiliyorsunuz. Uygulama kullanıcılarına yedi gün boyunca ücretsiz olarak sunuluyor. Sonrasında kullanmak isterseniz, cüzi bir ücret ödemeniz isteniyor.

YORUMLAR