Simple Machines 1.0.1 (ios)

Simple Machines

Simple Machines
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    50

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Küçük çocukların makine mantığı ve fizik kuralları hakkında fikir sahibi olmasını sağlayacak eğlenceli bir oyun.

Çocuklara yönelik başarılı bir uygulama geliştiren Tinybop, mühendislik yeteneğini ortaya çıkartacak Simple Machines isimli iOS oyunuyla karşımızda. Temel fizik kuralları ve basit mekaniklerin çalışma prensibini öğreten oyun mantığı aracılığıyla bir şeyleri bir araya getirip işe yarayan makineler yaratmak isteyen çocuklar eğlenceli bir çalışma alanına kavuşuyorlar.

Çocuklara seçenek olarak sunulmuş 6 farklı makine mevcut. Bunlar şalter, pervane, tekerlerkler ve benzeri mekaniklerden oluşuyor. Bir araya getireceğiniz parçalarla birlikte işe yarayacak birçok farklı makine hazırlayabiliyorsunuz. Buna dahil olan gerçekçi yerçekim kuralları ve fizikler de ayrı bir eğitim unsuru sunuyor. Çocuğunuzun yeteneğini geliştirmek için uygulama içerisinde gömülü olan yazılı bir rehber de indirilebiliyor. Bu sayede ebeveyn ve çocuk arasında köprü oluşturacak bir oyun deneyimi de sağlanmış oluyor.

Bu oyunu tercih edecekken iki kere düşünmenizi sağlayacak olan unsur muhtemelen satış fiyatı olacakken. Oyun ne yazık ki ücretsiz değil, ancak satın alma ile birlikte size sağlamış olduğu oyun ve eğitim deneyimini baltalayan hiçbir reklam görüntüsü veya uygulama içi satın alma ile karşılaşmayacaksınız.