Simple Racing HD

Simple Racing HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Simple Racing HD eğlenceli bir mobil yarış oyunudur

Simple Racing HD oyunculara renkli bir dünya sunan klasik tarzda bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Simple Racing HD'de farklı yarış pistlerinde ralli yarışları yaparak bitiş çizgisini ilk geçen araç olmaya çalışıyoruz. Oyun bize hem gece hem de gündüz yarışma imkanı veriyor ve bu sayede oyuna çeşitlilik kazandırıyor.

Simple Racing HD'de aracımızı kuşbakışı görüş açısını kullanarak kontrol etmekteyiz. Bu kamera açısı oyuna daha çok atari oyunlarına yaklaşan bir tarz kazandırmakta. Oyunun kontrolleri ise oyunu oynarken daha da çok eğlenmemizi sağlıyor. iPhone veya iPad'inizin hareket sensörü yardımıyla oynayabileceğiniz Simple Racing HD'de oyunla daha çok etkileşim içersinde olabiliyoruz.

Simple Racing HD oynanışı renklendiren farklı öğelere de sahip. Aracımızla yarışırken turboyu aktifleştirerek geçici hız artışı yakalayabiliyoruz. Yarışlar sırasında kazanacağımız para ile aracımızı geliştirebiliyor ve daha hızlı hale getirebiliyoruz. Oyun bize arabamızın motorunun yanında frenlerini, lastiklerini ve gövdesini güçlendirebilme imkanı sunuyor.

Simple Racing HD'de 10 adet yarış pisti ve 5 farklı çevre bulunmakta.

YORUMLAR