Skateboard Party 3 1.0 (ios)

Skateboard Party 3

1.0
Skateboard Party 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skateboard Party 3, iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi kaykay oyunu.

Skateboard Party 3, profesyonel kaykaycı Greg Lutzka’nın ismini taşıyan popüler kaykay oyunu. iPhone ve iPad’inizde oynayabileceğiniz en gerçekçi oynanış dinamiklerine ve en kaliteli grafiklere sahip kaykay oyunu diyebilirim. Ratrod Studio yine harika bir iş çıkarmış.

Skateboard Party serinin üçüncü oyununda da farklı oyun modları karşımıza çıkıyor. Belli görevleri yerine getirerek ilerlediğiniz, yeni öğe ve yerlerin kilidini açabildiğiniz Kariyer Modu, hiçbir kuralın olmadığı kafanıza göre hareketler yapabildiğiniz Serbest Stil Kaykay ve ister arkadaşlarınıza karşı isterseniz de dünya genelinde oyunculara karşı kapışabildiğiniz Çoklu Oyucu Modu seçenekleriniz arasında. Bunlar haricinde Skateboard Party ile ilk kez tanışacak oyuncular için interaktif öğretici bölümü mevcut.

Oyuna ismini taşıyan Greg Lutzka başka olmak üzere 15 kaykaycı ve aksesuar olarak popüler markaların ürünlerini gördüğümüz oyunda kontrolleri de kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Özelleştirilebilir kontroller sayesinde oyunu iPhone’da da rahatlıkla oynamak mümkün.

YORUMLAR