Sketchy Pencil Racer

Sketchy Pencil Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sketchy Pencil Racer, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ilginç bir yarış oyunu.

Sketchy Pencil Racer, yarış oyunları oynamaktan keyif alan kullanıcılara hitap eden ücretsiz bir mobil oyun. Bugüne kadar oynadığımız yarış oyunları arasında özel bir yere koyabileceğimiz kadar orijinal bir konsepte sahip olan oyunda eskizlerden oluşan bir atmosferde yarışıyoruz.

Karakalem çalışması gibi duran Sketchy Pencil Racer, bu özelliği ile rakiplerini bir adım geride bırakıyor. Konseptinden ötürü oyunda gerçekçi modellemeler yok. Fakat öne çıkardığı konsept kesinlikle takdiri hak ediyor. Oyun bize adeta her şeyin grafikten ibaret olmadığını gösteriyor.

El çizimi pistlerde yine el çizimi araçları kullanarak yarış yapıyoruz. Ekranın sol ve sağında bulunan okları kullanarak aracımızı kontrol edebiliyoruz. Zor durumlarda hız kazanmak için kullanabileceğimiz nitro da ekranın aşağısında emirlerimizi bekliyor. Sketchy Pencil Racer'da farklı zorluk seviyeleri ve pist modları bulunuyor. Bu denli bir çeşitliliğin olması oyun derinliğini artırıyor ve kısa bir süre sonra monoton hale gelmesine engel oluyor.

Eğer orijinal ve ilginç bir yarış oyunu oynamak istiyorsanız Sketchy Pencil Racer'ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.