Skiing Yeti Mountain 1.0 (ios)

Skiing Yeti Mountain

1.0
Skiing Yeti Mountain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8

  • ÜRETİCİ

    Featherweight Games

Skiing Yeti Mountain kolay oynanabilen bir mobil kayak oyunudur

Skiing Yeti Mountain kısa sürede bağımlılık yapabilen, retro grafikleri ve mizahi içeriğiyle oyuncuları cezbedebilen bir mobil kayak oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Skiing Yeti Mountain'da gizemli yaratıklar olan ve efsanelere konu olmuş yetilerin izini süren bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız bu iş için karla kaplı yamaçlarda yol almak zorunda. Ona bu macerasında eşlik ederek yamaçlarda kazan yapmadan yol almasını sağlıyoruz. Maceramız boyunca karşımıza ilginç ve bir o kadar da komik karakterler çıkıyor. Bu komik karakterler bize yol göstermeye çalışmakta.

Skiing Yeti Mountain'da temel amacımız yamaçlardan aşağıya doğru kaza yapmadan ve ağaçlara toslamadan süzülmek. Oyunu tek parmağımızı kullanarak oynayabiliyoruz. Fakat karşımıza çıkan engelleri aşmak için reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor. 8 bit grafiklerle ve ses efektleriyle donatılmış Skiing Yeti Mountain eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamamızı mümkün kılarken bir yandan da Nepal depremi için katkıda bulunmamızı sağlıyor. Skiing Yeti Mountain'ın gelirlerinin yarısı Nepal için açılan yardım fonlarına aktarılıyor.

Skiing Yeti Mountain içerisinde çok sayıda bölüm ve komik diyaloglar oyuncuları bekliyor.

YORUMLAR