Sky Burger 2.1.6 (ios)

Sky Burger

Sky Burger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Burger, size verilen siparişlere göre özel hamburgerler hazırlayacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

Sky Burger, kule inşa etme oyunları ile aynı yapıya sahip olan fakat farklı bir tema ile karşımıza çıkan eğlenceli bir iOS oyunudur. Oyun içerisinde yapmanız gereken şey ise, size verilen siparişlere göre hamburgerler hazırlamak. Hamburgerlerin içerisine koyacağınız malzemeler gökyüzünden düşmektedir. Verilen sipariş doğrultusunda doğru malzemeleri sıra ile yakalayarak müşterilerinize hamburgeri sunabilirsiniz.

Oyundaki ilginç yönlerden birisi, hamburgerinizin devasa boyutlara ulaşmasıdır. Malzeme ekledikçe büyüyen hamburgerlerinizin boyutu bina büyüklüklerini geçmektedir. Verilen siparişleri tamamladıkça daha da büyük hamburger siparişi alacağınız oyunda 50 adet farklı ve öel hamburger yapabiliyorsunuz.

Kariyerinizi oluşturacağınız oyunda diğer oyuncular ile kıyasıya yarışabilirsiniz. Gökdelen büyüklüğünde hamburgerler hazırlarken çok dikkatli olmalısınız. Bunun nedeni ise müşterinizin verdiği siparişi ne kadar düzgün teslim ederseniz o kadar çok bahşiş alabiliyor olmanız. Hamburgerinize gerekli malzemeleri ekledikten sonra üstüne ekmeğini koymayı unutmayın.

iPhone ve iPad'leriniz ile keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan Sky Burger oyununu ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR