Sky Gamblers: Air Supremacy 1.6.0 (ios)

Sky Gamblers: Air Supremacy

Sky Gamblers: Air Supremacy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Gamblers: Air Supremacy, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz üç boyutlu ve soluk kesici bir savaş uçağı simülasyon oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz üç boyutlu bir savaş uçağı simülasyon oyunu olan Sky Gamblers: Air Supremacy'de amacınız göklerin gerçek hakimi olmaya çalışmak.

Farklı uçakların, silahların ve özelleştirme seçeneklerinin sizleri beklediği bu aksiyon dolu oyunda kendi uçağınızı isteğiniz doğrultusunda yaratabileceğiniz gibi uçağınızın kontrollerini bile özelleştirme şansına sahipsiniz.

Tek kişilik senaryo modunda oynayabileceğiniz farklı oyun modları olduğu gibi çok kişilik oyuncu modunda da sizleri bekleyen farklı seçenekler yer almaktadır.

Çoklu oyuncu modunda isterseniz arkadaşlarınızla bir takım çalışması yapabilir ve uçuş sırasında sohbet ederek oyunu çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Kaliteli grafikleri ve etkileyici atmosferiyle oyun severlere mobil cihazları üzerinde bir konsol oyunu kalistesini sunan Sky Gamblers: Air Supremacy, şimdiye kadar oynamış olduğunuz tüm savaş uçağı simülasyon oyunlarını size unutturacak.

Her savaştan sonra kazanacağınız deneyim puanları ve ödüller sayesinde yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz gibi yeni jet uçakları ve silahlar da satın alabileceksiniz.

Aksiyonun hiç eksilmediği ve elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir savaş uçağı simülasyonu olan Sky Gamblers: Air Supremacy'i mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR