Sky Glider 1.0 (ios)

Sky Glider

1.0
Sky Glider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Glider, iOS cihazlarda oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Sky Glider, ilk bakışta Flappy Bird'ü anımsatan, eğlenceli ve boş zamanları değerlendirmek için oynanabilecek ideal bir bir oyun.

Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda kağıt uçağımızı önümüzde yer alan engellere çarptırmadan ilerletmeye çalışıyoruz. Nihai amacımız ise en uzağa giderek mümkün olan en yüksek skoru almak.

Kağıt uçağımızı kontrol edebilmek için parmağımızı ekrana basılı tutup, serbest bırakmamız gerekiyor. Bastılı tuttuğumuz süre boyunca uçak yükselişe geçiyor, bıraktığımız zaman ise alçalmaya başlıyor. Bu esnada çok dikkatli olmamız gerekiyor aksi halde dengeyi kaybederek engellere çarpabiliyoruz.

Oyunda giderek artan zorluklara sahip bölümler bulunuyor. Oyun esnasında bölümün ne kadarını tammaladığımızı ekranın sağ üst bölümünden takip edebiliyoruz.

Eğer oyunu kalabalık bir ortamda oynayacaksanız sesi ve müziği kapatabiliyorsunuz. Hoş grafik detaylarına sahip olan Sky Glider, ilginç bir beceri oyunu oynamak isteyenlerin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR