Sky Whale 1.0 (ios)

Sky Whale

1.0
Sky Whale
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Whale, çocukların keyifle oynayabileceği bir Nickelodeon oyunu.

Sky Whale, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir çocuk oyunu olarak dikkatleri çekiyor. Nickelodeon tarafından tasarlanan Sky Whale'de sevimli balinayı mümkün olduğunca gökyüzünde tutmaya çalışıyoruz.

Oyunda balinamızı gökyüzünde tutabilmek için etrafta bulunan ilginç objeleri kullanmamız gerekiyor. Oyunda sergilediğimiz performansa göre para kazanıyoruz. Bu paranın miktarı tamamen gittiğimiz mesafe ve bonusları toplama oranımız ile alakalı. Dolayısıyla karşımıza çıkan bonusları kaçırmadan toplamamız ve kombolar ile puanımızı yükseltmemiz gerekiyor. Kazanacağımız parayla ise balinaya ilginç giysiler, güçlendiriciler ve ekipmanlar alabiliyoruz.

Oyundaki temel amacımız mümkün olduğunca ileri gitmek olduğu için alacağımız ekipmanların büyük önemi var. Farklı amaçlara yönelik çalışan bu ekipmanlar balinayı her seferinde biraz daha ileri taşımayı sağlıyorlar.

Sky Whale temel olarak çocuklara hitap ediyor. Zaten Nickelodeon tarafından tasarlanmış olması da bunun sinyallerini veriyor. Çocukların penceresinden baktığımız zaman Sky Whale epey keyifli bir oyun. Çocuklar için hiçbir zararlı öğeye sahip olmaması da kayda değer unsurlar arasında.

YORUMLAR