Sleep Better

Sleep Better
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    138

  • Üretici

    Runtastic

Sleep Better uyku düzeninizi takip ederek daha sağlıklı bir sağlığa kavuşmanıza yardımcı olur.

Sleep Better, uyku alışkanlıklarınızı takip etmenize imkan veren ve günlük hayatınızı etkileyecek derecede daha sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olan bir uygulama olarak stresli iş hayatı süren insanlar için birebir. Günlük hayatınızdaki uykunuzu etkileyen faktörleri öğrenebiliyor, yeni alarm sesleri ve akıllı saat aracılığıyla güne daha zinde başlamanıza yardımcı oluyor. Üstelik yabancı bir geliştirici tarafından iPhone cihazlar için sunulan uygulama Türkçe dil desteğiyle tamamen ücretsiz.

Sağlık ve spor uygulamalarının akıllı telefonunuzda hayatınıza verim kattığını düşünüyorsanız, Sleep Better bundan daha da fazlasını sunarak tüm bu uygulamalarla birlikte çalışarak daha da kişiselleştirilebilir bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Apple Health ile uyum gösteren uygulamada tüm sağlık programlarını tek bir yerden kontrol edebiliyor ve kendi kişisel programınızı kendiniz oluşturuyorsunuz.

Sleep Better ile yapabileceklerinize göz atacak olursak öncelikle uygulama çok kaliteli bir uyku takibi sunuyor. Uyku süreniz, aşamalarıyla birlikte ayrı ayrı kaydedilerek düzenli olarak takip edilmesini sağlıyor. Hafif uyku ve derin uyku gibi aşamaları dahi Sleep Better ile takip edebilir, hayatınızda sağlınız konusunda rol oynayan alışkanlıklarınızın uykunuza nasıl yansıdığını ölçebilirsiniz. Sleep Better'ın en iyi verimi sağlaması için uygulamayı yastığınızın yanında açık bırakmanız gerekli. Daha sonra dilerseniz kendi verilerinizi de girerek uyku düzeninize nelerin etki ettiğini değerlendirebilirsiniz. Bu noktada uygulama bizlere kafein kullanımı, spor düzeni, alkol tüketimi ve stres seviyesi gibi ölçeklerin de girilip girilmeyeceğini sorarak tüm bunların uyku sağlığınıza nasıl yansıdığını gösteriyor.

Sleep Better'ın ekstraları arasında bir de rüya günlükleri var. Sabah uyandığınızda az çok anımsadığınız o garip rüyaları uygulamanın rüya günlüğü bölümüne kaydedebilir ve olumlu-olumsuz yorumlarda bulunabilirsiniz. Sık rüya gören ve gördüklerini anımsamakta güçlük çeken kişiler için rüya günlüğü bölümü gerçekten kullanışlı bir şekilde yaratılmış.

Uygulama içerisindeki filtreleme seçeneği sayesinde kendi programınızı oluşturduğunuz takdirde belirli bir süreden sonra alışkanlıklarınızın uyku düzeninize nasıl yansıdığını da görebiliyorsunuz. Örneğin belirli bir tarihte aktif edeceğiniz filtreden sonraki zamanlarda a kafein tüketiminin uykunuza nasıl etki ettiğini görebilirsiniz. Sleep Better bu anlamda gerçekten başarılı bir değerlendirme raporu sunuyor. Uygulamanın arayüz tasarımı çok rahat ve şık bir şekilde hazırlandığı için neyi görüntülemek isterseniz uygulama içinde bulmak çok kolay bir hal alıyor. Üstelik tamamen Türkçe desteğiyle uygulama içinde kaybolmuyorsunuz.

Eğer iPhone'unuzda sağlık ve spor uygulamarı kullanmaktan hoşlanıyorsanız veya uyku düzenine önem verenlerdenseniz Sleep Better şu anda App Store bünyesindeki en iyi ücretsiz alternatif olarak herkese sağlıklı bir yaşam desteği veriyor.

ARTILAR

Uyku takibini her aşamalarıyla kaydetmesi

Rahat arayüz tasarımı

EKSİLER

Uygulama içi satın alma gerektiren özellikler

YORUMLAR