Slingshot

Slingshot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slingshot, Facebook'un geliştirdiği bir anlık mesajlaşma ve paylaşım uygulamasıdır.

Slingshot, Facebook'un yeni kullanıma sunduğu ücretsiz bir anlık fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Alıştığımız uygulama kullanımından farklı bir stile sahip uygulamada arkadaşlarınızın size gönderdiği medyayı görebilmek için sizin de karşılığında bir fotoğraf veya video atmanız gerekiyor.

Uygulamanın paylaşılan fotoğrafları eğlenceli hale getiren en dikkat çekici özelliği üzerine yazı ve çizim eklenebiliyor olması. Böylece paylaşılan fotoğraflar o anın hatıralarını ve duygularını her bakıldığında yenien hatırlatabiliyor. Çizimi aktifleştirdiğinizde genişlik ve yüksekliğini ayarlayabiliyor, renk seçebiliyorsunuz. Siz çizim yaparken çalan müzik de yine yenilikçi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Fotoğrafı gönderdiğinizde küçülüp ekranın ortasına gelip bir roket gibi fırlatılan fotoğraf ve videolar, paylaşımı çok daha eğlenceli hale getirmiş. 

Kullanıcı deneyim açısından kaydırmayla pek çok işinizi halledebildiğiniz, yaratıcılığı besleyen uygulamayı hemen indirip denemenizi tavsiye ederiz.

ARTILAR

Fotoğraf ve videoları özelleştirmeyi sağlıyor.

Fotoğraf ve video paylaşımına eğlence katıyor.

EKSİLER