Slow Down 1.0 (ios)

Slow Down

1.0
Slow Down
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slow Down, reflekslerine güvenen oyunseverleri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor.

Slow Down, beceri oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad sahiplerinin göz atması gereken oyunlardan bir tanesi. Mobil oyunlara merakı olanların yakından tanıdığı Ketchapp stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirip oynama şansına sahibiz.

Oyundaki temel amacımız çeşitli engellerden oluşan uzun platformda hiçbir yere çarpmadan ilerlemek. Kontrolümüze verilen top otomatik olarak sabit bir hızda ilerliyor. Bizen düşen görev ise gerektiği zamanlarda ekrana basarak topu yavaşlatmak. Ekrandan parmağımızı çektiğimiz anda top eski hızına geri dönüyor.

Söz konusu bu yavaşlatma ve hızlandırma taktiklerini kullanarak önümüzdeki engellerden kaçabiliyoruz fakat tahmin ettiğiniz gibi her şeyi kusursuzca ayarlamak için iyi bir hesaplama yetisine sahip olmamız gerek.

Oyunda ilerledikçe karşımıza yeni toplar çıkıyor. Çok fazla bir değişkenlik göstermeyen oyun yapısı, en azından farklı toplar kullanabilmemize imkan verilerek çeşitlendirilmeye çalışılmış.

Hırs yapan bir karakteriniz varsa Slow Down sizi epey sinir edecektir. Fakat genel olarak oynaması son derece keyifli bir oyun.

YORUMLAR