Smarter Than You 1.0.1496 (ios)

Smarter Than You

Smarter Than You
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smarter Than You, online olarak diğer oyuncular ile karşılaşacağınız ve onları kandırarak kazanmaya çalışacağınız ücretsiz bir iOS sosyal düello oyunu.

Smarter Than You, diğer online oyunculara karşı oynayabileceğiniz hem ücretsiz hem de oldukça eğlenceli bir iOS sosyal düello oyunu.

Taş kapıt makas oyununa benzeyen Smarter Than You, rakibinizi yanıltmak ve ona karşı tuzağa düşmemek üzerine kurulu bir oyun yapısına sahip. Oyunda yapacağınız hamlelere dikkat ederek rakibinizi sürekli yanıltmaya çalışmalı ve rakibinizin hamleleri tespit edebilmek için ipuçlarından yararlanmalısınız.

Sosyal bir oyun olmasının nedeni ise neredeyse mesjalaşır gibi oyun oynuyor olmanız. Diğer online oyuncular ile sade bir arayüz üzerinde oynadığınız Smarter Than You'da hangi tarafın daha zeki ya da kurnaz olduğu ortaya çıkıyor. Yapacağınız hamlelerden önce obje seçerek rakibinize saldırıyorum diyerek blöf yapabilirsiniz. Fakat rakibiniz de size iyi denemeydi diyerek blöfünüzü yemeyebilir. Bu nedenle oldukça keyifli bir oynanışa sahip.

Oyundaki başarı ölçütü rakibinizi kandırıp ona kanmamak üzerine kurulu. Eğer rakiplerinizi kandırmayı başarabilirseniz, sürekli kazanmanız mümkün.

Eğer farklı ve eğlenceli bir online oyun araıyorsanız Smarter Than You oyununu iPhone ve iPad'lerinizde denemelisiniz.