Smurfette's Magic Match 1.2.0 (ios)

Smurfette's Magic Match

Smurfette's Magic Match
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smurfette's Magic Match tamamen ücretsiz olarak sunulan ve özellikle çocukların severek oynayacağı türden bir eşleştirme oyunudur.

Smurfette’s Magic Match temel olarak çocuklara hitap eden bir eşleştirme oyunudur. Klasik eşleştirme oyunları çizgisinden ilerleyen bu oyunda çocukların en sevdiği çizgi kahramanlar arasında yer alan Şirinler teması kullanılmış.

Oyundaki asıl amacımız aynı objeleri yan yana getirerek yok olmalarını sağlamak. Oyunda farklı tipte objeler bulunuyor. Mantar, ay, mücevher ve yonca yaprağı bu objeler arasında yer alıyor. Parmağımızı ekranda sürükleyerek bu objelerin yer değiştirmesini sağlıyoruz. Oyunda toplamda 100 Şirinler temalı bölüm bulunuyor. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Smurfette’s Magic Match’te de bölümler esnasında kullanabilecğeimiz güçlendiriciler bulunuyor. Bunları kullanarak daha fazla puan toplayabilirsiniz.

Oyunun bir diğer eğlenceli noktası ise Facebook bağlantısı sunması. Bu sayede oyuncular arkadaşlarıyla bağlantı kurabilir ve birlikte aldıkları puanları kıyaslayarak eğlenceli vakit geçirebilir.

YORUMLAR