Snake '97 4.0.0 (ios)

Snake '97

Snake '97
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    41

  • Üretici

    dsd 164

Snake '97 klasik yılan oyunun iOS cihazlara uyarlanmış halidir

Snake '97 90'lı yıllarda Nokia cep telefonlarında oynadığımız klasik yılan oyununu iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerimize taşıyan bir mobil oyundur.

İlk snake oyununun birebir kopyası olan bu iOS versiyonu bize aynı eğlenceyi sunabilmekte. Hem görsel olarak hem de ses olarak orjinal öğeleri kullanan yapım yine aynı derece bağımlılık yapıcı.

Snake '97'de temel amacımız küçük bir solucana benzeyen bir şekilde kontrolünü devraldığımız yılanımızı ekranda noktalar şeklinde yer alan sineklere doğru yönlendirerek sinekleri yemesini ve büyümesini sağlamak ve en yüksek puanı elde etmek.Dikkat etmemiz gereken temel öğe kendi kuyruğumuzu ısırmamak, yoksa oyun sonlanmakta. Bu iş başta oldukça kolay olsa da yılanımız uzadıkça oyun zorlaşıyor ve yılanın hareketleri de hızlanıyor. Bu nedenle büyük bir dikkatle oyuna odaklanmamız gerekiyor.

Daha Flappy Bird ortada yokken mobil oyunların kralı olan yılan bu yapımla tekrar geri dönmekte. Snake '97 beraberinde farklı seçeneklerde getirmekte. Oyunda 9 adet orjinal 3 adet de ekstra zorluk seviyesi, tam ekran olarak oynama seçeneği, Nokia 5110, 3210. 8210. 8850 telefonlara özel olan 4 farklı klasik oyun modu seçeneği yer almakta.

YORUMLAR