Snake Rewind 1.0.0.2 (ios)

Snake Rewind

Snake Rewind
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snake Rewind klasik Snake oyununun günümüz mobil cihazlarına uyarlanmış halidir

Snake Rewind eğer 90'lı yıllarda bir Nokia telefon kullandıysanız yakından tanıyacağınız Snake oyununu günümüzün mobil cihazlarına taşıyan yenilenmiş yılan oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Snake Rewind, ilk olarak 1997 yılında yayınlanmış olan ve Nokia 3310 gibi telefonlarlar ile özdeşleşen klasik Snake oyununun günümüz teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş hali olarak tanımlanabilir. Bu yenilenmiş Snake oyununda da yine ilk oyunun geliştiricisi Taneli Armanto'nun imzası bulunmakta.

Hatırlanacağı üzere Snake oynayarak saatlerce Nokia telefonlarımızın başına kilitlenirdik. Bağımlılık yapan oyun bize arkadaşlarımızla ve ailemizle tatlı rekabetler yaşama imkanı da vermişti. Oyunda en yüksek puanı yakalamak oldukça zordu; bu nedenle puanlarımızı başkalarıyla karşılaştırmak büyük keyif verirdi. İşte bu heyecanı ve eğlenceyi Snake Rewind ile yeni nesil akıllı telefon ve tabletlerinizde yaşayabileceksiniz.

Snake Rewind'da yine çubuk şeklinde bir yılanı yöneterek onu nokta şeklindeki yemeklere yönlendirmeye çalışıyoruz. Noktaları yedikçe yılanımız uzuyor ve bir süre sonra ekrana zor sığmaya başlıyor. Bu nedenle daha dikkatli bir şekilde hareket etmemiz gerekiyor. Yılanımızı yönlendirmek için ekranın sağına, soluna, aşağısına veya yukarısına dokunuyoruz.

Snake Rewind'da çeşitli özel meyveler bize geçici avantajlar ve sürpriz değişiklikler kazandırmakta. Bunun haricinde oyun hemen hemen klasik versiyonuyla aynı.

YORUMLAR