Snow Cone Maker 1.08 (ios)

Snow Cone Maker

Snow Cone Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snow Cone Maker, renkli ve buzlu içecekler hazırlayarak içeceğiniz eğlenceli bir iOS beceri oyunu.

Snow Cone Maker, iPhone ve iPad sahiplerinin sıcak yaz günlerinde içlerini serinletecek gökkuşağı gibi rengarenk bir içecek hazırlamalarını ve telefon ya da tablet üzerinde yemelerini sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunu.

Kendi buzlu içeceğinizi yapacağınız oyun sayesinde içeceği hazırlarken oldukça eğlenebiliyorsunuz. Buzlu içecek yapımın gerekli olan araç ve malzemeleri oyunda size veriyorlar. Geriye kalan şe ise yaratıcılığınızı kullanarak muhteşem bir buzlu ve renkli içecek hazırlamak.

İlk olarak içeceğinizin içerisinde koyacağınız aromaları seçtikten sonra en son nasıl şekillendirip dekore edeceğinizi belirleyerek afiyetle içebilirsiniz. İçmekten ziyade yemek desem daha doğru olur çünkü yapacağınız içecek oldukça buzlu.

Oyun ücretsiz olarak sunulmasına rağmen içerisindeki her şeyi açabilmek için ücret ödeyerek satın almanız gerekiyor. Yine de ücretsiz oynamak isteyenler belirli araç ve malzemeler ile dilediği kadar oynayabiliyorlar.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan bir tanesi olan Snow Cone Maker'ı hemen indirerek yaz aylarında içinizi serinletin.

YORUMLAR