Snuggle Truck HD 1.9.7 (ios)

Snuggle Truck HD

Snuggle Truck HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snuggle Truck HD ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli fakat zorlayıcı yapısıyla dikkat çeken bir beceri-yarış oyunudur.

Snuggle Truck HD iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak onayabileceğiniz keyifli bir yarış oyunudur. Aslında bu oyun hem yarış hem de beceri oyunu dinamiklerini başarıyla harmanlayan bir yapım olarak öne çıkıyor.

Oyunda engebeli arazilerde ilerlemeye çalışan bir kamyonetin kontrolünü ele alıyoruz. Kasamızda hayvanlar var ve her engebede bu hayvanlar yerinden oynuyor. Bu sebeple son derece dikkatli bir şekilde ilerlemek zorundayız. Aksi halde taşıdığımız hayvanlar araçtan düşebilir. Fizik tabanlı bu oyunda keyifli ve ilgi çekici grafikler kullanılmış. Biraz çizgi film tadında olsalar da keyif veriyor.

Snuggle Truck HD’de roket ateşleyicileri kullanarak daha hızlı gidebiliriz. Fazla hızlanıp bombalara çarpma da olası kötü senaryolar arasında. Bombalar çarparsak hasar alıyoruz ve puan kaybediyoruz. Oyunun en ilginç yanlarından birisi de oyunculara video çekme ve bu videoları paylaşma şansı sunması. Oyunun ilginç anlarını hemen videoya çekebilirsiniz. Game Center desteği de sunan Snuggle Truck HD keyifli beceri oyunu arayan herkesin seveceği türden bir yapım.

YORUMLAR