Soldier vs Aliens

Soldier vs Aliens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soldier vs Aliens, birbirinden zorlu görevler içeren bilim kurgu temalı aksiyon oyunu.

Soldier vs Aliens, bilim kurgu oyunlarından keyif alıyorsanız oynamazsanız çok şey kaybedeceğinizi düşündüğüm bir yapım. iOS platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkarak bizleri şaşırtan bilim kurgu temalı aksiyon oyununda uzaylıları, yaratıkları geldikleri yere götüren paralı askerin yerine geçiyoruz.

Detaylı hazırlandığı her halinden belli 2 boyutlu enfes görsellere sahip uzay oyununda hayatta kalmayı başaran son askerin yerine geçerek bulunduğumuz yerde ne kadar canlı varsa hayatlarına son veriyoruz. Salyaları akan, birbirinden çirkin ve güçlü yaratıklar, uzaylılar ve daha nice sürpriz karşımıza çıkıyor. Kimi zaman tüfeğimizle kafalarını uçuruyor, kimi zaman alev püskürtücü ile kızırtma yapıyor, kimi zaman da el bombamızla görsel şölen yaratıyoruz.

Bölgeyi koruma altına alma, hayatta kalma, bilim adamlarını kurtarma gibi birbirinden heyecanlı 50 görev boyunca laboratuarlar, yörünge istasyonları, metrolar, yer altı gibi tehlikeli mekanlarda bulunduğumuz oyun herkesin rahatlıkla oynayabileceği şekilde tasarlanmış kontrol sistemine sahip. Uzayda geçen oyunlar olmazsa olmazlarınız arasında ise ücretsiz iken indirip oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR