Soul Warrior - Fight Adventure 1.0 (ios)

Soul Warrior - Fight Adventure

1.0
Soul Warrior - Fight Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soul Warrior - Fight Adventure, ruh savaşçısı ve cesur bir cadıyla kötülere meydan okuduğunuz aksiyon macera oyunu.

Soul Warrior - Fight Adventure, iPhone ve iPad’de ücretsiz oynanabilen sayısız aksiyon macera oyunundan biri. Anime severlerin oynarken daha fazla keyif alacağını tahmin ediyorum. Farklı mekanlarda geçen, sürükleyici hikayesiyle saran kaliteli bir yapım.

iOS platformuna da ücretsiz çıkış yapan oyunda sihirli güçleriyle hakimiyet kurmayı başarmış kötülerle savaşan iki karakteri kontrol ediyoruz. Biri ruh savaşçısı diğeri cesur bir cadı olan karakterlerimiz, savaştıkça deneyim kazanıyor ve saldırı, savunma, sağlık, büyü gibi güçleri artış gösteriyor. Zaten yaratıkları da üzerimize salan boss’larla savaşmanın yolu karakterlerimizi yenilemekten geçiyor. Görevleri tamamlayarak kazandığımız coins’lerle karakterlerimizi güçlendirebiliyoruz.

Aksiyon macera rpg öğelerini birleştiren yapım, 6 farklı yerde geçiyor. Daha da güzeli; mekanlar değiştikçe bizi karşılayan boss’lar da, görevler de, meydan okumalar da değişiyor. Oyunun beğenmediğim tek yanı; Türkçe dil desteğinin olmaması oldu. Bunun dışında yandan kaydırmalı macera oyunlarını seviyorsanız sizi uzun süre oyalayacaktır.