Space Breaker 13.7 (ios)

Space Breaker

Space Breaker
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Özellikle Candy Crush bağımlılarının hoşuna gidecek olan bu yaratıcı bulmaca oyununda işle biraz daha karmaşık hale getirilmiş.

Space Breaker son günlerin en çok tutulan bulmaca oyunlarından bir tanesi. Son dönemlerin popüler oyunlarından Candy Crush'a benzerliği ile dikkat çeken bu oyun rakiplerine göre daha zor bir yapıya sahip.

Oyundaki amaç bu kategoride yer alan diğer oyunlarda alıştığımız gibi üç tane aynı renkli objeyi yan yana getirerek yok etmek. Fakat Space Breaker'da bu biraz daha zor bir hale getirilmiş. Objeleri eşleştirmeye çalıştığınız esnada yeni objeler beliriyor ve işinizi daha da zorlaştırıyor. Dahası, yerini değiştirmek istediğiniz kutunun hedef noktaya kadar olan yolu üzerinde hiçbir kutu yer almaması gerekiyor. Space Breaker'da birbirinden farklı güçlendiriciler ve bonuslar da bulunmakta. Bunları toplayarak işinizi kolaylaştırabilir ve daha yüksek puanlar alabilirsiniz.

Etkileyici grafiklere ve ses efektlerine sahip olan oyunda onlarca farklı bölüm yer alıyor. Başta temel bilgileri veren tutorial bölümlerine sahip olan oyun her yaştan oyunsevelere hitap ediyor. Makul sayılabilecek fiyat etiketine sahip olan Space Breaker'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.