Sparkle Epic 1.0.15 (ios)

Sparkle Epic

Sparkle Epic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sparkle Epic, ücretsiz olarak sunulan ve renkli görselleriyle dikkat çeken eğlenceli bir eşleştirme oyunu.

Sparkle Epic, hala birçok oyunsever tarafından oynanan ZUMA'ya benzeri bir yapıya sahip, eğlenceli bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunu hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabiliyoruz.

Oyuna ilk girdiğimiz anda çarpıcı görseller tarafından karşılanıyoruz. Patlama efektleri, renk geçişleri ve animasyonlar gerçekten oyunun kalite algısını bir basamak yukarı taşıyor. Kaliteli görsellere ek olarak oyunda kullanılan ve komutları eksiksiz bir şekilde yerine getiren kontrol mekanizması da dikkati çeken noktalar arasında. Topları fırlatırken hassas bir şekilde hedef almamız gerektiği için kontrol mekanizmasının değerini daha iyi anlıyoruz.

Oyundaki yegane amacımız aynı renkli topları yan yana getirmek ve onları bu şekilde yok etmek. Nek adar hızlı olursa o denli fazla puan kazanıyoruz. Bu tarz oyunlarda karşılaştığımız güçlendiriciler bu oyunda da mevcut. Bu öğeler oyun esnasında bize avantaj sağlayarak daha yüksek puanlar almamızı sağlıyorlar.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Sparkle Epic, eşleştirme ve bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan herkes tarafından büyük bir beğeniyle oynanacaktır.