Splish Splash Pong

Splish Splash Pong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Splish Splash Pong her yaşın oyunseverin zevkle oynayabileceği bir beceri oyun.

Splish Splash Pong, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu oyuna adım attığımızda karşımıza ilginç, eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir oyun atmosferi çıkıyor.

Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen plastik ördeği köpekbalıklarına yem etmeden gerilmiş lastikler arasında hareket ettirmek. Oyun oynamak için son derece yanlış bir yer seçmiş olan bu ördeğin kaderi tamamen bizim elimizde olduğu için yapacağımız her hamle önem taşıyor.

Ekrana dokunduğumuz anda kesintisiz olarak yol alan ördeğimiz aksi yöne gitmeye başlıyor. Önümüze köpekbalığı çıktığında hemen ekrana dokunarak ördeğin yönünü değiştirmeli ve tehlikeli canlılara yakalanmadan yol almasını sağlamlıyız. Aralarında mesafe olan gerilmiş iki lastik arasında gidip gelen ördek, ne sebeple olursa olsun köpekbalıklarına çarptığında oyunu kaybediyoruz ve tekrar başlamak zorunda kalıyoruz.

İlginç bir oyun yapısına sahip olduğunu kabul etmemiz gerekiyor fakat gerçekten çok eğlenceli. Grafik olarak çocuksu bir atmosfer sunan Splish Splash Pong aslında her yaştan oyunseverin büyük zevkle oynayabileceği bir oyun.

YORUMLAR