Spring Ninja 1.1 (ios)

Spring Ninja

1.1
Spring Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spring Ninja, tamamen ücretsiz olarak sunulan, yüksek hassasiyet gerektiren bir beceri oyunu.

Spring Ninja, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak dikkatlerimizi çekti.

Ketchapp imzası taşıyan bu zorlu oyunda çubuklar üzerinde ilerlemeye çalışan bir ninjanın kontrolünü üstleniyoruz. Yüksek hassasiyete dayalı olan bu oyunda zamanlama çok önemli. Eğer yanlış bir zamanlama uygularsak ninja aşağı düşebiliyor. Bu da tahmin ettiğiniz gibi yenilgiyi beraberinde getiriyor. Oyundaki temel amacımız mümkün olduğunce iler gitmek.

Oyundaki ninja karakterimiz biraz kilolu olduğu için yay desteği alarak zıplayabiliyor. Karakteri zıplatmak için ekrana basılı tutuyoruz. Ninja basılı tuttuğumuz kadar ileriye zıplıyor. Eğer çok fazla basılı tutarsak karakter çok ileri gidiyor, az basılı tutarsak da yakına zıplıyor. Çubukları tutturabilmek için hassas bir denge tutturmak gerekli. İlk birkaç bölümde başarısız olmanız kuvvetle muhtemel. Kontrollere biraz alıştıktan sonra daha iyi sonuçlara imza atsak da başarımız çok uzun soluklu olmuyor.

Eğlenceli oyun yapısı çizgi film tadındaki modellemeler ile desteklenmiş. Aslında bu tasarım anlayışı çok da yabancı olmadığımız bir konsept. Çoğu beceri oyununda aynısını görmek mümkün. Zaten birkaç el oynadıktan sonra grafikler önemini kaybediyor ve oyunun zorluğu önem kazanıyor.

Eğer siz de reflekslerinize güveniyor ve bu iddianızı test edebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Spring Ninja'yı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR